Půdní byt

Kde jsem: Úvodní strana /  Přehled projektů / projekt - Praha 3 - Vinohrady, ul.Kolínská

Praha 3 - Vinohrady, ul.Kolínská (projekt je vyprodán)

ČÍSLO DISPOZICE PLOCHA VLASTNICTVÍ CENA STATUS
23 2+kk 82 m2 OV 0,- Kč
vč. DPH
PRODÁNO
25 3+kk 131 m2
terasa 11 m2
OV 0,- Kč
vč. DPH
PRODÁNO
24 4+kk 123 m2
balkon 3 m2
OV 0,- Kč
vč. DPH
PRODÁNO

Dotaz

Praha 3 - Vinohrady, ul.Kolínská

Kontaktní údaje: Dotaz:
 
 
 
  

Červeně označené položky jsou povinné! Máte-li obecnější dotaz nebo poptávku rádi jej zodpovíme telefonicky nebo mailem. Kontaktujte nás!

6 nových bytových jednotek bylo kolaudováno mezi stanicemi metra A - Jiřího z Poděbrad a Flóra s kompletní občanskou vybaveností v místě. Byty 2+kk až 3+kk s terasami o ploše 47m2 až 120m2 + terasy s vysokým standardem interiéru.

Každý byt má vlastní plynový kotel, dřevěné podlahy Kahrs, dřevěná eurookna, STA, obložkové zárubně, protipožární a bezpečnostní dveře a velkoformátová, kalibrovaná dlažba.

Dům, který se nachází v klidné, jednosměrné ulici s rezidenčním parkováním prošel kompletní rekonstrukcí. Nový výtah, střecha, stoupačky, rekonstrukce dvorní a uliční fasády, výměna el. rozvodů a slaboproudu, rekonstrukce chodeb a schodišť, zvonků, schránek a vstupních dveří. K užívání je společný vnitroblok.

Kompletní občanská vybavenost v místě. MŠ, ZŠ, SŠ, poliklinika, nákupní centrum Flóra, restaurace, pošta, sportoviště, bazén a další.

Přímé spojení MHD do centra do 10minut.

Zdarma vám zajistíme financování prostřednictvím hypotečního úvěru.Vyberte si: PROJEKTY| O nás| Reference| Majitel půdy| KONTAKTY