Půdní byt

Kde jsem: Úvodní strana /  Přehled projektů / projekt - Praha 4 - Pankrác, ul. Dačického 2.etapa

Praha 4 - Pankrác, ul. Dačického 2.etapa (projekt je vyprodán)

V projektu není zatím zadána žádná nabídka konkrétního bytu

Dotaz

Praha 4 - Pankrác, ul. Dačického 2.etapa

Kontaktní údaje: Dotaz:
 
 
 
  

Červeně označené položky jsou povinné! Máte-li obecnější dotaz nebo poptávku rádi jej zodpovíme telefonicky nebo mailem. Kontaktujte nás!


Zájemce si dle vlastního výběru zvolí zařizovací předměty bytu, které jsou v ceně, jako podlahy, obklady, dlažby, vstupní a pokojové dveře a vybavení koupelny.

V bytě jsou dřevěná okna, plynový kotel a příprava na kuchyňskou linku. Částečně je možné upravit také vnitřní dispozici bytů nebo doplnit polahové vytápění a klimatizaci.

Cihlový dům prochází kompletní a rozsáhlou rekonstrukcí - nový výtah, výměna kanalizačních stoupaček, výměna oken v domě, rekonstrukce dvorní a uliční fasády, rekonstrukce střešního pláště a komínů, zvonkový a osvětlovací systém a interiér domu. Kompletní občanská vybavenost v okolí – MŠ, ZŠ, SŠ, lékař, pošta, sportovní zařízení, parky a a nákupní centrum Arkády Pankrác. Výborné dopravní spojení. Metro, tram a bus 1min pěšky od domu.

Předpokládaný termín dokončení 2011. S financováním prostřednictvím hypotéčního úvěru Vám rádi pomůžeme.Vyberte si: PROJEKTY| O nás| Reference| Majitel půdy| KONTAKTY